Wspieramy sport w Szamotułach

Z przyjemnością informujemy, że Polski Związek Piłki Siatkowej wybrał miasto Szamotuły na organizatora turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów młodszych 2020, którego dumnym sponsorem jest Kogeneracja Szamotuły.

Turniej odbędzie się w dniach 30 września – 4 października. W finałowych mistrzowskich rozgrywkach wystartuje osiem najlepszych drużyn z całej Polski. Poza drużyną gospodarzy – UKS Szamotulanin Szamotuły wystartują również: KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki, UMKS MOS Wola Warszawa, KS Wifama Łódź, AKS V LO Rzeszów, KS Gwardia Wrocław, Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel oraz Hemarpol Norwid Częstochowa.

Do piątku, 2 października rywalizacja będzie się toczyć w fazie grupowej. Natomiast w sobotę i niedzielę mecze będą odbywać się w formule pucharowej. Rywalizacja o III miejsce zaplanowana jest na niedzielę o godzinie 10:00,. Wielki finał rozpocznie się o godzinie 13:00. Wszystkie mecze odbędą się z udziałem publiczności. Z uwagi na reżim sanitarny, liczba miejsc na widowni jest jednak ograniczona. Mecze rozgrywane będą w hali „Wacław”. Zapraszamy!