Dostarczamy prąd dla powiatu szamotulskiego i miejskiego centrum sportu

Informujemy, że Powiat Szamotulski oraz Centrum Sportu Szamotuły w nadchodzącym roku dołączą do grona klientów Grupy Kogeneracja Zachód SA. W latach 2021-2022 będziemy dostarczać dla zamieszkującego blisko sto tysięcy mieszkańców powiatu oraz miejskiego centrum sportu energię elektryczną wytwarzaną z naszego elektroenergetycznego systemu kogeneracyjnego – efektywnej energetycznie, oszczędnej ekonomicznie i przyjaznej dla środowiska elektrociepłowni gazowej w Szamotułach.

Oferta Grupy Kogeneracja Zachód SA po raz kolejny okazała się najtańsza, co przy rosnących kosztach i spadających przychodach gmin i powiatów daje możliwość wygenerowania tak potrzebnych oszczędności. Jest to kolejny dowód na to, że wybór lokalnego dostawcy prądu wytwarzanego w modelu kogeneracyjnym to atrakcyjna i bezpieczna propozycja nie tylko dla firm, wspólnot mieszkaniowych i domów jednorodzinnych, ale również obiektów użyteczności publicznej i instytucji samorządowych. Nasza kompleksowa oferta dostawy ekologicznego i racjonalnego ekonomicznie prądu elektrycznego wraz z ciepłem systemowym dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Szamotuł.

W ramach nowej umowy energia elektryczna dostarczana będzie dla szkół i urzędów oraz publicznych instytucji samorządowych powiatu. Cieszymy się, że wytwarzana przez nas ekologiczna i efektywna energetycznie energia trafi do mieszkańców regionu białogardzkiego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców Szamotuł do wyboru naszej oferty kompleksowej dostawy energii cieplnej i prądu. Powiat Szamotulski już zdecydował!